Hotel Zuiderduin

Beschrijving

Nicolet Westrik

Meeting & Events specialist

Meer informatie over deze locatie?

Neem vrijblijvend contact met mij op

0341 - 84 32 57

Hotel Zuiderduin – Vergaderen aan zee!

Waar beter inspiratie opdoen dan aan zee? Het viersterren Hotel Zuiderduin ligt in het fraaie Egmondse duingebied op 100 meter van het strand: een toplocatie om van uw bijeenkomst een succes te maken!

Het hotel beschikt over een groot aantal vergader- en conferentiezalen, variërend van 30 tot 1000 m2, voor bijeenkomsten tot 1500 personen. De zalen zijn uitermate geschikt voor het organiseren van beurzen, productpresentaties, seminars, evenementen en personeelsfeesten.

Voor grote of kleine groepen bieden wij een perfecte vergaderaccommodatie.  Als erkende congresaccommodatie staan wij garant voor kwaliteit en deskundige begeleiding van uw meeting. Het hotel beschikt tevens over een professionele congresservice. Congresservice Zuiderduin kan de gehele of gedeeltelijke organisatie van uw bijeenkomst van u overnemen.

De overnachtingscapaciteit bedraagt in totaal 550 kamers, waarvan een aantal kamers met uitzicht over zee.

  • DD slash MM slash JJJJ
  • :
  • :

Highlights

  • Geschikt voor gezelschappen van 2 tot 1500 personen
  • 550 hotelkamers
  • Gelegen op 100 meter van het strand
  • Goed bereikbaar vanaf Schiphol

Adresgegevens

Zeeweg 52
1931 VL Egmond aan Zee
Nederland

Ontdek meer locaties

Extra informatie

Aantal personen

, , , , , ,

Aantal zalen

, ,

Hotelkamers

Provincie

Soort locatie

, ,