Beschrijving

Nicolet Westrik
Meeting & Events specialist
Best Western Hotel Groningen Plaza
Op het snijpunt van de belangrijkste snelwegen in Noord-Nederland (A7 & A28) ligt Best Western Plus Hotel Groningen Plaza. Dit markante congreshotel ligt niet alleen direct bij de snelwegen, maar is als het ware tegen natuurgebied Hoornsemeer ‘aangeplakt’. Die ligging combineert ideale bereikbaarheid met rust en ruimte en is daarmee een prima uitgangspunt voor geslaagde congressen en andere bijeenkomsten. Parkeren is gratis.
Auditorium
Best Western Plus Hotel Groningen Plaza is begin jaren ’90 gebouwd door KPN en oorspronkelijk ontwikkeld als opleidingscentrum. De indrukwekkende glazen gevel met de vorm van een leerboek ontsluit een congrescentrum dat van alle gemakken is voorzien. Plaza beschikt over een auditorium voor 200 congresdeelnemers, twee grote conferentiezalen voor 150 deelnemers en diverse congres- of subzalen, variërend van grootte en geschikt voor groepen van vier tot vijftig personen.
Best Western Plus Hotel Groningen Plaza beschikt over 121 hotelkamers, waarvan 58 Standaard Kamers, 49 Comfort Kamers, 4 ruime Familiekamers en tien luxe Executive Kamers. De hotelkamers bevinden zich op de tweede tot en met de zevende verdieping van het hotel. Alle kamers zijn voorzien van gratis WiFi.
Highlights
- Prachtig auditorium en vergaderzalen
- Representatieve hotelkamers
- Uitstekend restaurant
- Goed bereikbaar
- Gratis parkeergelegenheid
Adresgegevens
Laan Corpus den Hoorn 300
9728 JT Groningen
Nederland